Skip to content
5

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ НА КИЇВЩИНІ 10 КВІТНЯ

10.04.2022

Розпочалася сорок шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
Противник продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти нашої Держави. Намагається прорвати оборону підрозділів Збройних Сил України у районі міста Ізюм та встановити повний контроль над містом Маріуполь. Також, окупанти здійснюють спроби покращити тактичне положення своїх підрозділів на Миколаївському напрямку.
На Волинському, Поліському та Сіверському напрямках суттєвих змін в положенні та діяльності військ противника не зафіксовано.
У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.
Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.
Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.
На сьогодні мова йде про понад 650 об’єктів.
Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. В районі с. Романівка міст вже майже готовий. Його звели за 6 днів. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту потребують більше часу і будуть закінчені найблищим часом. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.
Розмінування
9 квітня було задіяно 18 розрахунків, 93 спеціаліста, 33 одиниці техніки. За добу знешкоджено 1141 вибухонебезпечний предмет. Всього станом на 9 квітня перевірена територія-186 га, 344 об’єкти, 70 км доріг, 108 км ліній електропередач, та 2 км газопроводу. Знешкоджено 10566 одиниць вибухонебезпечних предметів
ЩОДО ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ
Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 16 населених пунктах Броварського, Бучанського, Вишгородсбкого районів (146 000 споживачів)
ЩОДО ГАЗОПОСТАЧАННЯ
Без газопостачання 96 населених пунктів, зокрема:
– Бучанський район 54 нас.пунктів
– Вишгородський район 12 нас. пунктів
– Броварський район 29 нас.пункт
– Фастівський район – 1 населений пункт
За попередню добу повністю або частково відновлено газопостачання у 16 населених пунктах для 5246 споживачів, зокрема:
Бучанського р-ну-12 населених пунктів для 4288 споживачів
Броварського р-ну– 4 населених пункти для 772 споживачів
Всього без газопостачання залишається 141161споживач, зокрема у:
Вишгородському районі – 3770 споживачів;
Бучанському районі – 116259 споживачів;
Броварському районі – 20954 споживачів;
Фастівському районі – 178 споживачів.
Аварійно-відновлювальні роботи ведуться, щойно бригади АТ «Київоблгаз» отримують можливість їх безпечно виконувати.
Пожежі
За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 6 пожеж. З них 5 – в житловому секторі, 1 – на об’єктах.
З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4308 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 38. За добу затримано 13 мародерів.
Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.