Опалювальний сезон в закладах освіти розпочатий

13.10.2021

Начальник Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Ольга Плахотнюк повідомляє:
В закладах освіти Гірської громади та Ревненському відділенні стаціонарного догляду для постійного та тимчасового перебування розпочали опалювальний сезон. Вчасно проведена підготовка до роботи в опалювальний період – це результат злагодженої роботи в громаді.
Акти готовності теплових та газових господарств до роботи в опалювальний 2021-2022 період заклади освіти та соціальної сфери отримали до 01 жовтня.
Дякуємо голові Гірської сільської ради Роману Дмитріву за прийняте рішення про початок опалювального сезону з 06.10.2021р., яке свідчить про турботу та здоров’я, як підростаючого покоління, так і літніх людей.