Skip to content
1

Онлайн-сервіси для пошуку зниклих

03.04.2022

Війна прийшла в наш дім зненацька. Українці були змушені бігти, евакуюватися, ховатися в бомбосховищах… Щиро співчуваємо людям, які загубили близьких та рідних в умовах війни, і розповідаємо про сервіси для пошуку зниклих.
1️⃣ Пошук зниклих ?? https://t.me/poshuk_znyklyh
Один із найбільших ресурсів для пошуку дітей та дорослих, зниклих під час вторгнення Росії. У каналі легко орієнтуватися за допомогою хештегів із назвами міст.
2️⃣ Пошук Україна 2022 ?? https://t.me/poshukukraina2022
Telegram-канал для пошуку людей по всій Україні. Щоб подати заявку на пошук, треба заповнити Google-форму, далі вона надійде волонтерам та бійцям ТрО.
3️⃣ Дитина не сама ?? https://t.me/dytyna_ne_sama_bot
Офіс Президента спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики України створили цей бот для допомоги дітям у складних ситуаціях воєнного часу. Тут можна подати оголошення про розшук або ж повідомити про знайдену дитину.
Чатбот для пошуку людей у Харкові. Щоб ним скористатися, потрібно надати детальну інформацію про зниклу людину, відповівши на прості запитання.
Сподіваємося, що вам ніколи не доведеться користуватися цими сервісами. Проте радимо зберегти публікацію. Вірте в найкраще, але будьте готові до всього.
Перемога — не за горами ??
Джерело: Дія