Олександр Щур: «Ситуація з киснем стабільна»

01.02.2022

В Бориспільській районній державній адміністрації відбулась нарада під головуванням заступника голови адміністрації Андрія Синякова. Темою зустрічі були питання щодо забезпечення киснем Бориспільської, Переяславської та Яготинської лікарень, а також забезпечення медичних закладів засобами аварійного електроживлення. Серед присутніх директори медичних закладів, начальники Центрів первинної медико-санітарної допомоги, представники Гірської, Пристоличної, Золочівської громад.

Олександр Щур: «Ситуація з киснем стабільна»Директор Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Олександр Щур доповів, що ситуація з киснем стабільна. Лікарня має двох постачальників кисню, забезпечена ємністю об’ємом 3 т з рідким киснем, має 5 кріоциліндрів (кріогенна посудина для зберігання, транспортування та газифікації рідкого кисню) загальною масою 800 кг, а також 40 балонів (об’ємом 40л кожний) з киснем, які постійно заправлені. На даний час готується проєктно-кошторисна документація для будівництва на території лікарні кисневої станції. Ця автономна структура буде безперебійно забезпечувати потребу пацієнтів у кисні.

Щодо засобів аварійного електроживлення, Олександр Щур зауважив, що лікарня має 3 нових потужних електрогенератори. На випадок відсутності електропостачання, один з них забезпечує електроенергією хірургічне відділення, реанімацію, операційний блок і весь перший поверх лікувального корпусу. Другий генератор розрахований для потреб інфекційного відділення, а третій – для терапевтичного відділення.

Обговорювали також питання про відбір кандидатів з числа медичних працівників Бориспільщини для нагородження відзнакою «Орден Святого Пантелеймона» і «Медаль Святого Пантелеймона».