Skip to content
1

Оголошується набір молоді на освітню програму UPSHIFT

30.08.2023

У Київській та Чернігівській областях стартує молодіжна освітня програма UPSHIFT. Реалізується проект з метою підвищення життєстійкості та громадської активності молоді, надання нових вмінь та навичок для запровадження позитивних змін у громадах. Програма впроваджується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини ГО «Агенція локальних ініціатив».

UPSHIFT – це молодіжна освітня програма, що реалізується у 38 країнах і спрямована на розвиток способу мислення, навичок та можливостей для молодих людей, які перебувають у несприятливому становищі через, наприклад, війну в країні, бідність, стать, інвалідність, етнічну приналежність.

Програма розроблена ЮНІСЕФ та спрямована на розвиток навичок молодих людей та надання їм можливості стати агентами змін у своїх громадах, систему підтримки через менторство та супровід в реалізації та фінансування у реалізації проєктів молодіжних команд.

UPSHIFT підтримує підлітків та молодь, використовуючи методологію людиноцентричного дизайну через хвилі UPSHIFT. Кожна хвиля націлена на десять команд з 3-5 молодих людей. Проект поєднує в собі зустріч для залучення молодих людей, які потребують допомоги, аналіз проблем та дослідницьку фазу, підбір менторів, інтенсивний 4-денний буткемп та фазу розширеного менторства для кожної когорти для реалізації їхніх ідей протягом 3 місяців.

Програма передбачає розвиток компетентностей, як робота в команді, аналіз проблем, критичне мислення, управління проектами та фінансова грамотність, реалізація молодіжних інноваційних ініціатив, які будуть реалізовані в громадах.

Контактна особа Програми: Сергій Омелічкін, голова ГО “Агенція локальних ініціатив”, +380508376941, sergioomelichkin@gmail.com.

Джерело