1-qll1xk6vr8k0npqjnbe1nqifj9bi3wxg4w7g3tiops

Оголошує про наявність посади, на період заміщення тимчасово відсутнього працівника: головного спеціаліста з публічних закупівель

02.07.2024

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами і доповненнями, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради  оголошує про наявність посади, на період заміщення тимчасово відсутнього працівника:

• головного спеціаліста з публічних закупівель
  1. Посада – головний спеціаліст з публічних закупівель.

Посадовий оклад 7500 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування (державного службовця), за наявності достатнього фонду оплати праці – премія, інші виплати, передбачені законодавством.

1. Основні посадові обов’язки головного спеціаліста- юрисконсульт:
  • Виконувати основні обов’язки, передбачені ст.8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
  • Дотримуватися вимог та обмежень, обмовлених Законами України «Про боротьбу з корупцію» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».
  • Розробка та участь у підготовці документації для проведення публічних закупівель;
  • Проведення процедур закупівель відповідно до законодавства України;
  • Взаємодія з учасниками закупівельного процесу, відповіді на їх запити та консультації;
  • Експертна оцінка пропозицій та участь у визначенні переможця торгів;
  • Проведення аналізу потреб та складання планів закупівель;
  • Контроль за виконанням умов договорів з постачальниками;
  • Взаємодія з відділами управління для вирішення питань, пов’язаних з закупівлями.
  • Забезпечення відкритості, прозорості та дотримання принципів конкуренції у процесі закупівель.
  1. Освіта:

Наявність вищої освіти відповідного напряму підготовки (бакалавр, спеціаліст), вільне володіння державною мовою, досвід роботи на аналогічній посаді від 2-х років;.

1. Перелік документів, які необхідно надати претенденту на посаду в період дії воєнного стану для участі у співбесіді, спосіб подання, адреса та строк їх подання:
  • Заява.
  • Заповнена особова картка (Затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 19 травня 2020 року № 77-20).
  • одна фотокартка розміром 4 х 6 см;
  • Документ, що підтверджує наявність громадянства України.
  • Документ про освіту , підвищення кваліфікації.
  • Трудова книжка.
  • Резюме довільної форми.
  • Сертифікат про вільне володіння державною мовою (за наявності).
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
  • Військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, архівні довідки тощо).

1. Необхідні ділові якості:

Діалогове спілкування (письмове і усне); вміння працювати з інформацією; вміння працювати в команді; здатність до логічного мислення, узагальнення, конкретизації, розкладання складних питань на складові, виявляти закономірності; вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати інформацію.

1. Особисті якості:

Відповідальність; дисциплінованість; вміння працювати в стресових ситуаціях; готовність допомогти колегам.

1. Необхідні навички:

Впевнене користування ПК (MS Office: Word, Excel, Internet) Вміння працювати з електронними майданчиками. Знання законодавства у сфері публічних закупівель (ЗУ «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та інших законодавчих актів України, що стосуються проведення публічних закупівель).

1. Інформація про строковість та призначення на посаду:

Начальник управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради після ознайомлення з наданою інформацією та документами, проводить співбесіду з претендентами на зайняття посади головного спеціаліста з публічних закупівель управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради і приймає відповідне розпорядження про призначення на посади з випробувальним терміном 2 (два) місяці.

1. Контактна особа: Людмила Леонідівна Вишневська 063 791 15 59
  2. Інформацію подавати:

Приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у співбесіді, протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення, з 28.06.2024 по 29.07.2024 року включно за адресою: вул. Центральна, 5, с.  Гора, Бориспільський район, Київська область, до 17:00 год 01.06.2024 року, ukb.gora@gmail.com