Skip to content
1-qll1xk6vr8k0npqjnbe1nqifj9bi3wxg4w7g3tiops

Оголошує про наявність посади: головного спеціаліста-інспектора з благоустрою

10.07.2024

Відповідно до Закону України від 12 травня 2015 року № 389-VІІІ «Про правовий режим воєнного стану» із змінами і доповненнями, внесеними згідно Закону України від 12 травня 2022 року № 2259-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану» управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради  оголошує про наявність вакантної посади :

 • Головного спеціаліста-інспектора з благоустрою
 1. Посада – головний спеціаліст-інспектор з благоустрою.

Посадовий оклад 7 500 гривень, надбавка за вислугу років, надбавка за ранг посадової особи місцевого самоврядування (державного службовця), за наявності достатнього фонду оплати праці – премія, інші виплати, передбачені законодавством.

 1. Основні посадові обов’язки головного спеціаліста-інспектора з благоустрою:
 • Виконувати основні обов’язки, передбачені ст.8 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 • Дотримуватися вимог та обмежень, обмовлених Законами України «Про боротьбу з корупцію» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 • Здійснення функції інспекції з благоустрою населених пунктів Гірської територіальної громади;
 • Організація проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення адміністративних правопорушень, запобігання вчинення адміністративним правопорушенням;
 • Розгляд листів, скарг, звернень, пропозицій громадян, підприємств, установ і організацій СТГ з питань, що належать до компетенції відділу;
 • Складає акти, приписи і адміністративні протоколи про адміністративні правопорушення в межах компетенції та порядку передбаченим законодавством;
 • Проводить профілактичну роботу з метою запобігання правопорушенням в сфері благоустрою, захисту прав споживачів, громадського порядку
 • Виконує інші передбачені законодавством функції та службові доручення начальника відділу благоустрою, начальника Управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради.

 

 1. Освіта:

Наявність вищої освіти ступеня не нижче ступеня бакалавра за відповідним напрямком, вільне володіння державною мовою.

Без досвіду роботи.

 

 1. Перелік документів, які необхідно надати претенденту на посаду в період дії воєнного стану для участі у співбесіді, спосіб подання, адреса та строк їх подання:
 • Заява.
 • Заповнена особова картка (Затверджена наказом Національного агентства України з питань державної служби від 19 травня 2020 року № 77-20).
 • одна фотокартка розміром 4 х 6 см;
 • Документ, що підтверджує наявність громадянства України.
 • Документ про освіту, підвищення кваліфікації.
 • Трудова книжка.
 • Резюме довільної форми.
 • Сертифікат про вільне володіння державною мовою (за наявності).
 • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
 • Військовий квиток (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації, архівні довідки тощо).

 

 1. Необхідні ділові якості:

Діалогове спілкування (письмове і усне); вміння працювати з інформацією; вміння працювати в команді; здатність до логічного мислення, узагальнення, конкретизації; вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати інформацію.

 

 1. Особисті якості:

Відповідальність; дисциплінованість; вміння працювати в стресових ситуаціях; готовність допомогти колегам, бажання працювати на благо громади.

 

 1. Необхідні навички:

Впевнене користування ПК (MS Office: Word, Excel, Outlook Express, Internet).

 

 1. Інформація про строковість та призначення на посаду:

Начальник управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради після ознайомлення з наданою інформацією та документами, проводить співбесіду з претендентами на зайняття посади головного спеціаліста-інспектора з благоустрою відділу благоустрою управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради і приймає відповідне розпорядження про призначення на посади з випробувальним терміном 2 (два) місяці.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посаду головного спеціаліста-інспектора з благоустрою відділу благоустрою управління ЖКГ та КБ Гірської сільської ради, на яку буде призначено особу відповідно до абзацу першого частини п’ятої статті 10 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» (без проведення конкурсу), виникає обов’язковість оголошення та проведення конкурсу на дану посаду у визначеному законодавством порядку.

9. Контактна особа: Людмила Леонідівна Вишневська 063 791 15 59

 

10. Інформацію подавати:

Приймання документів від осіб, які бажають взяти участь у співбесіді, протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення, з 11.07.2024 по 12.08.2024 року включно за адресою: вул. Центральна, 5, с.  Гора, Бориспільський район, Київська область, до 17:00 год 12.08.2024 року, ukb.gora@gmail.com