Оголошення щодо вивезення органічних відходів!

Шановні жителі Гірської об’єднаної громади!

Станом на 2021 рік коштів на вивіз органічних відходів на території громади не передбачено. На безоплатній основі органічні відходи вивозитись не будуть.

Тож прохання – не виносити відходи (гілля, листя, бадилля) на вулиці наших населених пунктів.

Закликаємо мешканців нашої громади продовжити традицію компостування органіки, а також привчити до цього своїх друзів і сусідів!

Є два шляхи поводження з органічними відходами:

І варіант: власники домоволодінь компостують листя та відходи з городів у компостних ямах на власних земельних ділянках.

Компост, що утворюється внаслідок правильної утилізації органічних відходів, є чудовим добривом для рослин, які ростуть на прибудинковій території.

ІІ варіант: на платній основі в комунальному підприємстві замовити послугу подрібнення органічних відходів (гілок) відповідно до тарифів. Листя та гілля  повинно бути відсортованим, не змішаним з іншими відходами.

Пам’ятайте! Спалення органічних відходів не є виходом, адже дим забруднює повітря. За такі порушення передбачено штраф: для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, для юридичних осіб — від 850 грн до 1700 грн.

Зробимо нашу громаду чистою та збережемо довкілля разом!