ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів  на території Гірської сільської територіальної громади

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області, 08324 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, 5 Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Гірської сільської територіальної громади № 44 від 15 лютого 2023 року.

Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитись з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

08324 Київська обл., Бориспільський р-н, с. Гора, вул. Центральна, 5

04 квітня 2023 року о 10 год. 00 хв.

Карпенко О.Д. – секретар конкурсної комісії,  головний спеціаліст-інспектор з благоустрою відділу благоустрою Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Гірської сільської ради

0800-300-157

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1. Наявність достатньої кількості контейнерів для збору побутових відходів, спеціально обладнаних транспортних засобів різних типів, для збирання, вивезення (перевезення) побутових відходів, спроможність забезпечити їх зберігання, охорону та здійснення щоденного контролю за їх технічним станом власними силами.

2.Спроможність забезпечити підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання, вивезення (перевезення) побутових відходів та системи контролю їх руху –  пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів.

1. Можливість проводити в установленому законодавством порядку щоденний медичний огляд у належним чином обладнаному медичному пункті працівників, задіяних у збиранні, вивезенні (перевезенні) побутових відходів.
  2. Вартість надання послуг з вивезення побутових відходів .
  3. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.
  4. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  5. Наявність системи управління якістю.
  6. Спроможність роздільного збирання побутових відходів.

Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

Загальна площа Гірської сільської територіальної громади – 61,01 км². У складі громади чотири населених пункти: с. Гора, с. Мартусівка, с. Ревне, с. Затишне. Населення Гірської сільської територіальної громади – близько 10тис. осіб.

Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Багатоквартирні житлові будинки – 43 (близько 1562 мешканців).

Одноквартирні житлові будинки – 3603 (близько 8288 мешканців).

В одноквартирних житлових будинках відсутня  централізована

каналізація,  а  рідкі  відходи зберігаються у вигрібних ямах.

Для накопичення побутових відходів використовуються  контейнери, місткістю 1,1 м3 , в кількості 136 од., які розміщуються на контейнерних майданчиках. Під’їзні шляхи з твердим покриттям.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження

об’єктів  поводження з побутовими відходами (об’єкти перероблення,

сортування,  утилізації,  видалення відходів, об’єкти поводження з

небезпечними   відходами   у   складі   побутових  відходів  тощо)

відповідно  до  правил  благоустрою  територій  населеного пункту,

розроблених  з  урахуванням  схеми санітарного очищення населеного

пункту

Захоронення твердих побутових відходів здійснюється на полігоні розташованому на території Бориспільської міської ради Бориспільського району Київської області (середня відстань 12 км).

Місце приймання рідких відходів – каналізаційні очисні споруди м. Київ та м. Бориспіль.

Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі особисто або надсилається поштою конкурсній комiciї у конверті, на якому зазначаються повне найменування i місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Кінцевий строк подання конкурсної пропозиції:

17 год. 00 хв. 03 квітня 2023 року.