1315845285046656-m1bfcyjatv-1542880416-mjup9-660

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Оголошення про конкурс на заміщення вакантних посад

Відповідно до розпорядження начальника Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області від 13.05.2021 No 49-о оголошується конкурс на заміщення вакантних посад Управління:

Завідувача сектору в сектор соціального захисту населення Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області – 1 штатна одиниця;

Спеціаліста 1 категорії в відділ культури, спорту та інформування Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області (до функціональних обов’язків якого належить інформування населення) – 1 штатна одиниця ;

Спеціаліста 1 категорії в відділ культури, спорту та інформування Управління гуманітарного розвитку та соціального захисту населення виконавчого комітету Гірської сільської ради Бориспільського району Київської області (до функціональних обов’язків якого належить забезпечення функціонування сфери культури і спорту) – 1 штатна одиниця .

Оголошення про конкурс