Skip to content
1

Очільник громади відвідав прикордонників ОКПП “Київ”

30.04.2022

30 квітня Україна відзначає День прикордонника України

 

Очільник громади відвідав прикордонників ОКПП "Київ" З цієї нагоди голова Гірської територіальної громади Роман Дмитрів відвідав особовий склад Окремого контрольно-пропускного пункту “Київ”, привітав прикордонників і подякував їм за цілодобову службу. “Ви обрали нелегку дорогу, але йдете по ній безстрашно і гордо. Вся Україна вірить і пишається вами! Ви яскравий приклад професіоналізму, витримки, сміливості, мужності та відваги”, – зауважив голова і побажав нашим захисникам сталевого здоров’я, терпіння, успіхів у всіх починаннях, мирного неба над головою і скорішої перемоги над ворогом.Очільник громади відвідав прикордонників ОКПП "Київ"

 

Очільник громади відвідав прикордонників ОКПП "Київ"В свою чергу начальник ОКПП “Київ” полковник Олег Трофіменко звернувся до жителів Гірської громади і Романа Дмитріва зі словами подяки за неоціненну допомогу у забезпеченні потреб військової частини для успішної протидії збройній агресії ворога, невпинну роботу на благо спільної мети – перемоги над ненависним окупантом. Він також подякував громаді за патріотизм, самовідданість та самопожертву, які стали взірцем для військовослужбовців і піднімають бойовий дух у боротьбі за рідну українську землю.

 

Приєднуємося до привітань голови Романа Дмитріва і бажаємо нашим захисникам найміцнішого здоров’я, сил, енергії, оптимізму і миру!

 

Разом переможемо!