lyuk_1

Обслуговуюча компанія повідомлена про відкриті колодязі у Ревному

05.02.2021

Працівниками відділу благоустрою Управління ЖКГ та капітального будівництва Гірської сільської ради було проведено інспектування колодязів системи водовідведення та водопостачання у населених пунктах сільради.

В ході роботи було виявлено чотири колодязі без кришки у селі Ревне. Відповідно до Наказу Державного комітету України по житлово-комунальному господарству № 30 від 05.07.1995 року «Про затвердження Правил технічної експлуатації систем водопостачання та водовідведення населених пунктів України», обслуговуючій компації «Комунальне-експлуатаційне господарство» направлено листа з проханням вжиття негайних заходів щодо вирішення небезпечної для життя громадян ситуації, а саме забезпечення наявності та щільності прилягання кришок колодязів системи водопостачання та водовідведення на території с. Ревне.

Зверніть увагу! Якщо ви самостійно виявили колодязь без люка, просимо про це повідомити депутата свого округу. Дякуємо за співпрацю.