0-02-05-872e823b5ac68e76a43505ece20b8ed8a601acb4abd1fe825cd81b8f3227dc38_33375c5f

Обмін досвідом — це запорука успішного розвитку громади

16.01.2021

Можливість обміну досвідом між діяльністю окремих громад безспірно забезпечує ефективне господарювання в органах місцевого самоврядування. Саме тому 14 січня голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів з офіційним візитом відвідав Студениківську сільську територіальну громаду.

Метою такого візиту стала можливість обміну досвідом із однією з перших утворених громад Київської області, що має за плечима вже три роки успішного процвітання.

Під час візиту, першочергово голови громад обговорили питання забезпечення охорони громадської безпеки тамедичне обслуговування мешканців громади. Окремо було вивчено питання налагодження роботиЦентру безпеки, ЦНАП, взаємодії з територіальними органами влади та грантову роботу.

Голова Студениківської громади Марія Лях розповіла про пріоритети діяльності своєї громади, реалізовані ініціативи, поділилася історіями успіху та спроможності функціонування окремих відділів. Спільно було обговорено питання щодо планування стратегічного розвитку та економіки громад. Не залишилось осторонь питання необхідності та ефективності роботи Асоціації об’єднаних громад, за допомогою якої можна захищати інтереси громади та впроваджувати нові практики.

Досвід роботи цієї громади є хорошим прикладом того, як грамотний підхід до планування майбутнього та прогресивне мислення керівництва громади сприяє розвитку її економіки.

«Я вірю в те, що запозичення досвіду діяльності вже успішної громади дасть можливість швидко та ефективно налагодити роботу усіх новостворених відділів у Гірській громаді. Безсумнівно, наша громада стане бажаним місцем для проживання і роботи молоді, привабливим місцем для інвесторів та підприємців» — зазначив наприкінці зустрічі Роман Дмитрів та запросив керівництво Студеників навідатись до населених пунктів Гірської сільської ради.

Під час зустрічі голови обох громад зійшлися у тому, що головним аргументом на користь створення будь-якої громади повинна бути її спроможність. Саме цим і має завершитись реформа децентралізації. Сподіваємось, що перша зустріч стане початком тривалої та корисної взаємодії для обох громад.