ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ від 11.03.2020р.

16.03.2020

Відповідно до протокольного рішення комісії з питань ТАБ та НС Бориспільської РДА ( протокол від 11.03.2020 №2) з метою попередження розповсюдження нової короновірусної інфекції ( COVID – 19), з урахуванням ймовірного розвитку складної епідеміологічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 ЗУ « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення на території Бориспільського району введені обмежувальні заходи з 12.03.2020 до 03.04.2020, а саме:

• призупинити освітній процес у закладах загальної, середньої, дошкільної освіти Бориспільського району;
  • обмежити проведення спортивних заходів на території Бориспільського району;
  • забезпечити обмеження проведення масових заходів на території Бориспільського району, до участі в заходах допускати лише осіб, які пройшли термометрію;
  • забезпечити недопущення до роботи працівників підприємств та установ Бориспільського району з органами інфекційного захворювання.

Органам місцевого самоврядування:

• забезпечити виконання зазначених заходів;
  • підтримувати дотримання нормативних показників температури повітря та проводити наскрізне провітрювання в кімнатах;
  • в адміністративних будівлях, торговельних закладах та закладах харчування, приміщеннях прийому громадян, забезпечити вхідний санітарний контроль;
  • забезпечити контроль за людьми похилого віку та з обмеженими можливостями, які залишились без піклування, організувати доставку продуктів харчування, ліків тощо на дому.

Розпорядження Гірського сільського голови про обмеження доступу до спортивних та дитячих  майданчиків