26.10.2023

Нещодавно заступник сільського голови Сергій Лещенко брав участь у ІІ Архітектурно-будівельному BUSINESS FORUM “Відбудова України. Трансформація та модернізація”. Тоді організатори разом з партнерами з групи компаній MCUP і RPC Biopromin LTD передали нашій громаді сертифікат на 225 тисяч гривень для придбання терапевтичного апарату українського виробництва POLARIS NO.
Принцип роботи апарату полягає у генерації плазми та екзогенного NO. Його застосовують у хірургії, гінекології, травматології, отоларингології, дерматології, онкології, косметології для поліпшення нервової провідності, стимуляції кровообігу та росту тканин. Апарат чинить виражену бактерицидну дію і сприяє швидкому загоєнню ран, опіків, трофічних виразок, пролежнів та іншого.
Повна вартість цього обладнання становить 450 тисяч гривень. Отриманий сертифікат покриває половину суми і дає можливість громаді купити його за 225 тисяч гривень.
Сільський голова Роман Дмитрів разом із заступником, лікарями громади та представниками компанії RPC Biopromin LTD обговорювали можливість придбання апарату POLARIS NO для лікування наших пацієнтів.
Обговорювали можливість придбання апарату POLARIS NO для лікування наших пацієнтів Обговорювали можливість придбання апарату POLARIS NO для лікування наших пацієнтів