Незаконна торгівля на території населених пунктів Гірської громади заборонена!

13.08.2022

Шановні підприємці – незаконна торгівля на території населених пунктів Гірської громади заборонена!
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує про необхідність дотримання основних вимог санітарного законодавства при продажі м’ясної, рибної та молочної продукції. Це дотримання температурного режиму, наявність сертифікатів якості на продукцію тощо.
Відповідні заходи щодо перевірки дотримання санітарного законодавства та наявність відповідних дозволів вживається з боку інспекторів з благоустрою Управління ЖКГ та КБ та при необхідності працівників Національної поліції та Держпродспоживслужби.
Для отримання дозволів на використання об’єктів благоустрою для здійснення торгівельної діяльності на території Гірської сільської ради, необхідно звернутись до ЦНАП за адресою с. Гора, вул. Центральна, 5.
Тел. для довідок: 0800-300-157.
На фото зображено приклад законної торгівлі.