Непоправна втрата. У бою загинув Андрій Вікторович Хабінець

29.06.2022

Жахлива і сумна звістка. В бою за свободу, волю і незалежність України 26 червня героїчно загинув військовослужбовець 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Андрій Вікторович Хабінець, 13.03.1967 року народження, житель Дударкова і тато мешканки нашої громади.
Він з 2014 року за покликом серця був у самісінькому пеклі війни, став на захист своєї Батьківщини і воював у лавах ЗСУ. Він віддав життя, щоб наші діти і онуки не воювали і не знали горя війни.
Тяжко повірити і немає слів, щоб висловити увесь біль і порожнечу… Родина втратила найкращого чоловіка, тата і дідуся. Свою родину і нас, він тепер охоронятиме з Небес. Його мужність, відвага і сміливість – приклад для наступних поколінь.
Світла пам’ять про Андрія Вікторовича житиме в наших серцях вічно. Ніколи ми не пробачимо тим, хто зазіхнув на нашу землю!
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям Андрія Вікторовича. Схиляємо голову у скорботі і розділяємо з вами горе непоправної втрати.
Царство Небесне. Вічна пам’ять.