Необхідно укладати угоду на вивіз твердих побутових відходів

08.06.2023

З метою недопущення порушення статті 25 Закону України «Про житлово-комунальні послуги, надання житлово-комунальних послуг здійснюється виключно на договірних засадах.
Індивідуальний споживач (власник або наймач, користувач, у тому числі орендар джерела утворення побутових відходів, земельної ділянки) відповідно до чинного законодавства зобов’язаний:
укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом;
оплачувати надані житлово-комунальні послуги за тарифами, встановленими відповідно до законодавства.
Відповідно до рішення виконавчого комітету Гірської сільської ради від 05.05.2023 року № 96 “Про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами”, комунальному підприємству “Горянин” Гірської сільської ради встановлені тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами на території населених пунктів Гірської сільської ради.
Тариф на 1 особу за місяць становить – 30.79 грн.
Великогабаритні та ремонтні відходи для всіх споживачів 249,62 грн. з ПДВ за 1 м³.
Вищезазначена вартість не включає в себе абонентської плати, передбаченої Законом України “Про житлово-комунальні послуги”.
Абонентська вартість становить 5,05 грн з ПДВ з одного домоволодіння.
???? Реквізити для оплати: Комунальне підприємство КП “Горянин” Гірської сільської ради, ЄДРПОУ 33678185, IBAN UA163052990000026001020121756, АТ КБ “ПРИВАТБАНК” МФО 305299.
????При оплаті необхідно обов’язково вказати – прізвище, ім’я, по батькові платника, особовий рахунок, адресу об’єкта нерухомості (джерела утворення відходів), кількість фактично проживаючих в ньому осіб.
Телефон (viber) для довідок: 050 741 25 65 (з 8.00 до 17.00).
Викидати відходи необхідно ЛИШЕ до сміттєвих баків!
З метою мінімізації утворення на території громади неконтрольованих та несанкціонованих звалищ відходів просимо користуватися контейнерними майданчиками та сплачувати за послугу з вивезення відходів КП «Горянин» та викидати відходи ЛИШЕ до сміттєвих баків!
Великогабаритні та ремонтні відходи, гілля, бадилля, листя, автомобільні шини ЗАБОРОНЕНО викидати до контейнерів та біля них – необхідно замовляти окрему послугу.
Культура поводження з відходами – одна з базових ознак розвинутого і сучасного суспільства. Це наша спільна справа, від якої залежить благополуччя громади в цілому.