Лінії електропередач в  Івано-Франківській області, 24 лютого 2021 р. Фото Тис Микола / УНІАН

НЕК «Укренерго» відмінив екстрені відключення світла у Київській області, що були запроваджені 27 жовтня

28.10.2022

ДТЕК Київські електромережі повернув світло споживачам у Київській області, до яких застосовувались екстрені відключення світла за розпорядженням НЕК Укренерго 27 жовтня. З 01:08 28 жовтня усі домівки киян зі світлом.

Ситуація в енергосистемі напружена. Просимо всіх клієнтів підтримати енергетиків у боротьбі на енергофронті. Для цього споживати електроенергію помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 06.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 23.00. Бізнес-клієнтів просимо обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.