Неймовірна новина: у Горі відтепер BikeNoW!!

У Горян вже є можливість користуватися транспортом BikeNoW!
Для того, аби здійснити поїздку потрібно завантажити додаток BikeNoW, зареєструватися, прив’язати платіжну картку і завдяки покроковій інструкції в додатку, відкрити сканер QR-коду та розблокувати велосипед.
Вартість тарифу: 1 грн/хв
Розблокування велосипеду-5 грн
У Горі 5 зон обслуговування де розташовані велосипеди BikeNoW: площа перед сільською радою, спортивний майданчик на Шкільній, парк Ошитківський, Кантрі-Хаус та вулиця Науки. В залежності від попиту, на цих зонах може змінитись кількість транспорту. Втім, може змінитись і сама зона обслуговування, якщо в жителів з’явиться така необхідність.
Неймовірна новина: у Горі відтепер BikeNoW!!
НАГОЛОШУЄМО! Щоб без проблем користуватись велосипедами НЕОБХІДНО❗ УВАЖНО ПРОЧИТАТИ І ЗАПАМ’ЯТАТИ ПРАВИЛА ТА УМОВИ ОРЕНДИ ВЕЛОСИПЕДІВ КОМПАНІЇ ТОВ “БАЙК-НАУ” перед реєстрацією в додатку або тут:
Діє сувора система штрафів за порушення правил користування, тому їх потрібно знати. Наприклад, штраф за паркування за межами зони обслуговування ( не на визначених локаціях) 500 гривень, а якщо це призвело до крадіжки – 18000 гривень, штраф за нездійснення фотофіксації велосипеда після завершення поїздки 200 гривень, штраф за перевезення в корзині велосипеда вантажу понад 5 кг – 500 гривень та інші.Неймовірна новина: у Горі відтепер BikeNoW!!
Є також і цікавинки: в розділі “мої поїздки” можна дізнатись історію поїздок, їх вартість, тривалість, відстань і навіть кількість витрачених калорій; в розділі “підтримка” можна отримати відповіді на широкий спектр запитань.
В Горі поки що діє тестовий період. Якщо такий транспорт буде користуватись попитом серед мешканців, то BikeNoW буде в Горі постійно. Наступний крок – велосипеди і самокати в усіх селах громади.
Наявність такої послуги давня мрія сільського голови Романа Дмитріва. Завдяки співпраці із очільником Борисполя Володимиром Борисенком, цю мрію вдалося втілити в життя.
Неймовірна новина: у Горі відтепер BikeNoW!! Неймовірна новина: у Горі відтепер BikeNoW!!
Сподіваємось, мешканці гідно оцінять переваги такого транспорту і з задоволенням будуть ним користуватись. Це легко, зручно, і, головне, корисно для здоров’я!