Не забруднюйте проїжджу частину вулиць!

23.11.2021

Не забруднюйте проїжджу частину вулиць! Відділ благоустрою Управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Гірської сільської ради наголошує на тому, що забруднення проїжджої частини вулиць та здійснення тимчасового погіршення благоустрою без аварійного або планового дозволу (ордера) заборонено!
Інспектори відділу благоустрою постійно проводять роботу щодо виявлення та недопущення випадків виїзду автотранспорту з будівельних майданчиків на проїжджу частину вулиць із забрудненими колесами. Проводять роз’яснювальну роботу та надають приписи щодо організації механічного або ручного очищення і миття автотранспортних засобів при їх виїзді з будівельних майданчиків.
Просимо відповідально ставитись до вищевказаних вимог, адже їх порушення відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою стягнення штрафу з громадян в розмірі від 340 грн до 1360 грн та з посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн до 1700 грн).
Якщо Ви стали свідком порушення Правил благоустрою на території Гірської сільської ради Правила благоустрою на території Гірської сільської ради, зверніться: – до поліції (102) – до ГФ «Муніципальна варта» (098-313-41-46) Пам’ятайте, що комфорт проживання в нашій громаді безпосередньо залежить від виконання законів та вимог усіма жителями!