Не забруднюйте проїжджу частину вулиць!

04.08.2022

Відділ благоустрою УЖКГ та КБ виконавчого комітету Гірської сільської ради наголошує на тому, що забруднення проїжджої частини вулиць автотранспортом з будівельних майданчиків із забрудненими колесами заборонено!

Просимо відповідально ставитись до вищевказаних вимог, адже їх порушення відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення тягне за собою стягнення штрафу з громадян в розмірі від 340 грн до 1360 грн та з посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 850 грн до 1700 грн).

Якщо Ви стали свідком порушення Правил благоустрою на території Гірської сільської ради Правила благоустрою на території Гірської сільської ради, звертайтеся – до Гірської сільської ради (0800-300-157), Муніципальна варта (098-313-41-46).

Пам’ятайте, що комфорт проживання в нашій громаді безпосередньо залежить від виконання законів та вимог усіма жителями!