Не сплачений штраф – заблоковані рахунки

13.01.2022

Не сплачений штраф – заблоковані рахункиНещодавно пані Євгенія, жителька Києва і працівник ДП МА «Бориспіль» звернулась до Гірської сільської ради з тим, що виконавча служба за місцем реєстрації заблокувала усі її рахунки.
Виявляється, ще в листопаді інспектори з паркування виконавчого комітету Гірської сільської ради залишили на лобовому склі автомобіля постанову про вчинення порушення правил зупинки і стоянки транспортного засобу. Чоловік, який був за кермом автівки, не звернув уваги на папірець і просто викинув його, не сплативши штраф вчасно. Через це, виконавча служба заблокувала рахунки пані Євгенії, оскільки автомобіль зареєстрований на її ім’я.
Нагадуємо: постанова вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням, яке залишене на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу впродовж 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.
У випадку, якщо штраф не сплачений протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, то його сума подвоюється.
У разі несплати штрафу впродовж 30 днів з дня набрання законної сили постановою така постанова підлягає примусовому виконанню через виконавчу службу.
Інспекція з паркування у період з вересня по грудень 2021 року зафіксувала 438 порушень правил зупинки і стоянки транспортних засобів і залишила повідомлення про порушення. 225 повідомлень (51,4%) щодо таких порушень залишились несплаченими і відправлені на примусове виконання.
Просимо громадян бути відповідальними і не порушувати правила дорожнього руху!