Наші юні регбісти здобули вражаючі результати і посіли 4 місце на Чемпіонаті світу з регбі серед підлітків 2009-2010 р.н. у Нарбонн, Франція

15.10.2023

6 хлопців Гірської регбійної команди “Пантери” Євген Адамець, Андрій Мельник, Олександр Марченко, Кирило Семчишин, Руслан Кулієв,
Арсеній Герхенрейдер у складі збірної команди Києва та Київської області гідно представили Україну на Чемпіонаті. Наші гравці змагалися, зокрема, з командами Франції, Іспанії, Канади, Маврикії, Марокко. Українські хлопці посіли 4 місце серед 12 команд, а команда дівчат Києва та Київської області виборола 3 місце та повезла додому бронзові медалі.
Вагомий і приголомшливий результат, який додав впевненості нашим гравцям і їх неперевершеному тренеру Олегу Залізному. Це беззаперечний доказ того, що наші регбісти мають високий рівень підготовки і володіння грою. Це логічний результат досвіду тренера, поставленої мети, наполегливості, постійної і важкої роботи над самовдосконаленням.
Наші юнаки під час турніру відвідали два матчі 10 ювілейного Кубку Світу з регбі серед чоловічих команд. Надихнулися грою, отримали досвід, купу вражень, заряд позитиву і, що важливо, мотивацію!
Вітаємо з досягненням і безмежно пишаємося нашими вправними “Пантерами” і їх маестро тренером!
Щиро дякуємо французькій стороні за теплий і гостинний прийом.
Слава Україні!
Viva la France!