Нарада депутатів Гірської та Золочівської громад з приводу будівництва кладовища

28.09.2021

Сьогодні очільники Гірської та Золочівської об’єднаних громад Роман Дмитрів і Олександр Лазоренко разом з депутатським корпусом обох громад обговорювали подальші дії для недопущення початку будівництва кладовища та крематорію.
Позиція обох громад незмінна: категоричне НІ такому будівництву! Ні в якому разі не можна допустити розміщення кладовища та крематорію на території Гірської та Золочівської громад!
Спільне рішення: депутати громад не будуть голосувати за зміну цільового призначення землі, а обидва відділи архітектури сільських рад не нададуть містобудівні умови.
Золочівська громада наразі шукає варіанти реалізації інших проєктів на цій території. Розглядається декілька варіантів, які не суперечитимуть інтересам мешканців та будуть направлені на розвиток наших громад.