НАКАЗ №5 ВІД 20.03.2022 РОКУ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРО ЗАБОРОНУ ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВ

20.03.2022

НАКАЗ №5 ВІД 20.03.2022 РОКУ БОРИСПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ  ПРО ЗАБОРОНУ ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ТА ВИКОРИСТАННЯ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРІВВідповідно до закону України “Про правовий режим воєнного стану”, Указу Президента України №64/2022 від 24.02.2022 року “Про введення воєнного стану в Україні”, Указу Президента України №68/2022 від 24.02.2022 року “Про утворення військових адміністрацій”, на виконання рішення оперативного штабу Ради оборони Київської області, оформленого протоколом №28 від 19 березня 2022 року:

1. Заборонити на території Бориспільського району Київської області в’їзд до лісів, окрім транзиту по облаштованих шляхах, та відвідування лісів цивільним населенням.
  2. Головам громад, на території яких розташовані ліси та лісові господарства, а також керівникам лісгоспів та інших лісогосподарських підприємств, організувати загородження на в’їздах до лісів та забезпечити особливи й порядок в’їзду та виїзду для сил оборони району.
  3. В’їзд до лісів Бориспільського району здійснювати за погодженням з начальником Бориспільської районної військової адміністрації Київської області.
  4. Заборонити на території Бориспільського району Київської області під час дії воєнного стану використання відеореєстраторів на будь яких транспортних засобах.
  5. Силам територіальної оборони Бориспільського району, силам самооборони, підрозділам Національної поліції, Національної гвардії, Служби безпеки України виявляти відеореєстратори на будь яких транспортних засобах, перевіряти наявність на них відеозаписів та вимагати від громадян видалення будь яких відеозаписів у разі їх виявлення.

Начальник адміністрації Руслан Дяченко