Нагадуємо: На Київщині заборонено реалізацію та використання піротехнічних засобів на час дії воєнного стану

29.12.2022

На території Київської області заборонено реалізацію та використання піротехнічних засобів (феєрверків, бенгальських вогнів, петард тощо) під час дії правового режиму воєнного стану. Таке рішення було прийнято під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області.

Рішення стосується як фізичних, так і юридичних осіб, зокрема суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, громадського харчування, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торговельного та іншого призначення.

Як повідомляли раніше, на Київщині заборонили використання святкової ілюмінації.