НАГАДУЄМО АДРЕСИ ЗАХИСНИХ СПОРУД В ГРОМАДІ

29.08.2023

Укриття у захисних спорудах цивільного захисту є надійним способом захисту населення від засобів масового ураження в особливий період та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Для укриття населення від надзвичайних ситуацій існує фонд захисних споруд цивільного захисту, який включає сховища та протирадіаційні укриття, а також підвальні приміщення адміністративних будівель, багатоповерхових та приватних житлових будинків, інші споруди підземного простору, які можуть бути використані для укриття населення.

Під час сигналу «повітряна тривога», мешканцям приватних будинків рекомендується використовувати наявні підвальні приміщення.

Жителі багатоповерхівок населених пунктів громади можуть використовувати підвальні приміщення розташовані за адресами:

Населений пункт Адреса розташування

Гора

– вул. Центральна 30б, 30в;

– вул. Центральна 32а, 32б, 32в;

– вул. Центральна 34а, 34б, 34в;

– вул. Центральна 36а, 36б, 36в.

– вул. Центральна 38а, 38б, 38в.

– вул. Науки 1б;

– вул. Науки 2;

– вул. Науки 3;

– вул. Науки 4;

– вул. Науки 5.

Мартусівка

– вул. Бориспільська 6;

– вул. Заводська 7;

– вул. Заводська 9;

– вул. Заводська 10.

Ревне

– вул. Шкільна 12;

– вул. Квартальна 27;

– вул. Квартальна 9.

Крім цього в селі Ревне по вул. Шкільна (Будинок культури), 5 облаштовано та функціонує протирадіаційне укриття для жителів громади.