Начальниця ЦНАПу Яна Чівільдєєва взяла участь у всеукраїнському дводенному форумі «Digital Forum: Дієвий ЦНАП 4.0.# точка доступу до державного сервісу»

23.10.2023

Мета форуму – підтримка розвитку мережі ЦНАП, впровадження і застосування цифрових інструментів та покращення надання адміністративних послуг у кожній громаді для ветеранів та членів їх родин.
Київську область представили директорка Департаменту економіки КОВА Наталія Погребна, керівниця відділу координації з питань адміністративних послуг Світлана Кагаловська і керівниці ЦНАП Гірської, Гатненської та Маловільшанської громад.
Цифровізація у ЦНАП для автоматизації процесів надання та підвищення якості послуг, впровадження та надання додаткових послуг МВС, ДМС та ДПС через ЦНАП, реалізація надання комплексної послуги «ЯВетеран» – основні теми, які обговорили на форумі.
Захід організований Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй у рамках проєкту міжнародної технічної допомоги «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні».