Начальник Управління гуманітарного розвитку Гірської сільської ради Ольга Плахотнюк про дистанційне навчання в Гірській громаді

29.03.2022

«З понеділка, 28 березня, усі заклади освіти в Гірській громаді відновили освітній процес, який проходить он-лайн з використанням технологій дистанційного навчання. До навчання приєднались близько 80% учнів шкіл і майже 100% вихованців дошкільних закладів. Заняття проводяться синхронно та асинхронно на різних освітніх платформах.

Перший тиждень навчання називається «Тиждень зустрічі» і присвячений спілкуванню з друзями, однокласниками, вчителями, вихователями, психологами, педагогами організаторами, соціальними педагогами. З учнями і педагогами проводяться психологічні тренінги.

Для дітей з особливими освітніми потребами також проводяться он-лайн заняття. Відновив свою роботу заклад позашкільної освіти «СТАРТ». Гурткові заняття проводяться з використанням дистанційних технологій.

Не дивлячись на війну і дуже складний час для нас усіх, ми повертаємо частину свого мирного життя, наше спілкування і навчання. Ворог ніколи і нізащо не зможе роз’єднати нас. Я щиро дякую освітянській родині за професійність, розуміння, згуртованість та самовіддачу.

Про те як проходять уроки та заняття ви зможете подивитись самі, адже на п’ятницю ми підготуємо відео-звіт першого тижня “Тижня зустрічі”».