На вулиці Вишнева в Горі відновили електропостачання

31.05.2022

Цими вихідними в деяких будинках на вулиці Вишнева в Горі зникло світло. Мешканці зверталися в ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» з тим, щоб компанія здійснила ремонт і відновила електропостачання. У відповідь на звернення, диспетчер компанії повідомив, що аварія сталась на вулиці Лесі Українки на кабельній лінії 10КВ на опорі №52, яка знаходиться на балансі Гірської сільської ради і через це ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» не може провести ремонт.
Голова громади Роман Дмитрів провів перемовини з керівником регіону ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» Юрієм Брижем про можливості і шляхи вирішення даного питання.
Сьогодні Управління ЖКГ та КБ виконавчого комітету Гірської сільської ради заключило угоду з підрядником ФОП Крошкою Андрієм Григоровичем щодо виконання ремонту кабельної лінії 10КВ на опорі №52 на загальну суму 9300 гривень без ПДВ. Відповідно до угоди ремонт лінії вже успішно виконали.