!ОГОЛОШЕННЯ сайт

На території громади почала працювати нова громадська організація

04.08.2022

В Гірській територіальній громаді з’явилася нова громадська організація «Взаємодія і партнерство».
За словами керівника організації, депутата сільської ради Андріана Галача, основні зусилля громадського об’єднання буде спрямовано на розвиток місцевого самоврядування та підтримку Збройних Сил України.
«Пріоритетом залишається підтримка військовослужбовців тих військових частин, якими опікується наша громада. А під розвитком місцевого самоврядування ми бачимо інфраструктурні проекти, освітні та культурні заходи, сприяння розвитку бізнес-середовища, природоохоронні заходи, заходи з енергозбереження і створення комфортного життєвого простору для мешканців громади», – роз’яснює керівник ГО.
«Взаємодія і партнерство» – неприбуткова організація. За словами її очільника, ресурси для реалізації проектів планується отримувати із різних джерел – гранти, донорські організації, пожертви бізнесу й окремих громадян тощо.
«Основні принципи нашої роботи: відкритість, соціальна направленість, конкретність, прозора фінансова звітність і зворотній зв’язок з жителями громади», – наголошує Андріан Галач, – «Ми відкриті до всіх ініціатив, що співпадають з напрямками діяльності громадської організації. Переконаний, що спільні дії та партнерські відносини допоможуть знайти додаткові ресурси як для підтримки наших воїнів так і для покращення життєвого простору жителів громади. Тож запрошуємо активних небайдужих жителів громади приєднуватися та діяти спільно».

Слідкувати за діяльністю громадської організації ви можете на її сторінці у фейсбук: