punkti-obogreva

На території Гірської ОТГ розпочали роботу пункти обігріву

15.01.2021

У зв’язку зі значним зниженням температури повітря  з метою надання допомоги населенню, особливо соціально незахищеним категоріям, на території Гірської ОТГрозпочали роботу три стаціонарні пункти обігріву.

Вони функціонують у приміщеннях колишніх сільських рад сіл Мартусівка (вул. Бориспільська, 5) та Ревне (вул. Бориспільська,10), а також у будівлі Гірської сільської ради (вул. Центральна, 5). Тут всі бажаючі можуть зігрітися та випити теплого чаю.

Пункти обігріву населення будуть функціонувати відповідно до погодних умов.

Нагадуємо, за прогнозом Укргідрометцентру у найближчий тиждень в Києві та Київській області очікується зниження температурних показників. Зокрема, вночі 15-16 січня синоптики прогнозують до 13-18° морозу, вдень – до 11-15° морозу. Так само холодна погода утримається 17-18 січня.