adf2fbb7-1449-41d1-99dc-d1c27b0d8590

На шляху до безпеки громади

25.02.2021

В рамках підписання Меморандуму про співпрацю на засадах партнерства між Гірським сільським головою Романом Дмитрівим та начальником Головного управління Національної поліції в Київській області Андрієм Нєбитовим, а також реалізації пілотного проєкту «Поліцейський офіцер громади», сьогодні, 25 лютого, відбулася співбесіда щодо визначення кандидатури на посаду офіцера громади.

Пілотний проєкт реалізується по всій території Україні та передбачає, що кожна територіальна громада отримає свого офіцера поліції. Тож сьогодні заступник сільського голови Максим Счастливий побував на першій співбесіді із двома кандидатами на посаду офіцера Гірської громади.

Процедура відбору триває, наступним кроком буде перевірка кандидатів на поліграфі.

«Ми рухаємось відповідно до поставленої цілі. Невдовзі Гірська громада отримає свого поліцейського офіцера та якість надання послуг з безпеки» — зазначив голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів.