На щорічній спартакіаді освітяни громади вибороли два золота

06.11.2023

Днями працівники освіти Бориспільщини зустрілися на щорічній спортивній спартакіаді.
Позмагатись у волейбол, дартс, настільний теніс, шахи та шашки зійшлися педагоги Гірської, Вороньківської, Бориспільської, Пристоличної громад. Гостей тепло приймав Вишенський ліцей Золочівської громади.
Прекрасний рівень фізичної підготовки + позитивні емоції, драйв та спортивний азарт принесли у скарбничку Гірської громади дві золоті нагороди:
І місце серед жінок з настільного тенісу – Олена Деревенко
І місце серед жінок з дартсу – Вікторія Марценюк
Пишаємося нашими спортивними освітянами та вітаємо з перемогами!
Дякуємо Тетяні Миронюк, Ользі Бондаренко, Вікторії Марценюк, Олені Деревенко, Юлії Дармограй, Андрію Гутовському та Миколі Гиренко за участь у спартакіаді.
Дякуємо Золочівський громаді теплий і гостинний прийом.