0-02-0a-39368d5d5e05f034a340775e489c61c144c2e849d7632b77dba2bc2da2538181_590d7eac

На сесії Гірської сільської ради затвердили старосту Ревного та Затишного

21.01.2021

21 січня у Ревненській школі відбулася планова виїзна сесія Гірської сільської ради VIII скликання.

Одним із найважливіших на часі питань порядку денного було питання про затвердження старости сіл Ревне та Затишне. Згідно закону кандидатуру старости затверджують депутати відповідно до подання голови.

«Старостою має бути людина досвідчена та кваліфікована у виконанні своїх обов’язків. Староста має стати містком між головою та громадою і завжди тримати руку на пульсі. Наша робота першочергово буде спрямована на комунікацію з громадою, жоден житель Гірської громади не повинен залишатись поза увагою» — висловився голова Гірської сільської ради Роман Дмитрів перед поданням кандидатури старости.

Із його слів стало відомо, що на майбутнього старосту планується покладання певних обов’язків, завдяки яким жителі сіл матимуть змогу швидше вирішувати нагальні питання. Наприклад, люди зможуть на місці у старости отримати окремі довідки і не витрачати час на поїздки до Гори.

Тож, враховуючи нюанси посадових обов’язків старости, голова запропонував на розгляд депутатів кандидатуру колишнього секретаря Ревненської сільської ради Валентину Байчас. Депутати більшістю голосів підтримали дану кандидатуру.