31.05.2023

Для освітянської родини завершився навчальний рік. На подвір’ях Гірського, Ревненського ліцеїв та Мартусівської початкової школи пролунав останній дзвоник.
Школярі, вчителі та батьки зібралися, щоб обійнятися та подякувати одне одному. Учнів нагородили за досягнення у навчанні, перемоги в учнівських олімпіадах та конкурсах державного і навіть міжнародного рівня. Підводячи підсумки складного навчального року директори ліцеїв та Мартусівської школи Андрій Гутовський, Валентина Білощицька та Юлія Бова єдині у своєму висновку: “Ми справилися!”
Присутній на заходах голова сільської ради Роман Дмитрів закликав присутніх: “Давайте подякуємо гучними оплесками нашим Збройним Силам, нашим вчителям, які вчать нас і вкладають душу, нашим батькам, які підтримують нас, і батьки – нашим дітям і нашому майбутньому. Ми – нація нескорених! Не зважаючи на обстріли, ми набралися мужності та продовжили навчатись, боротись і, найголовніше, жити”.
Начальник управління гуманітарного розвитку Ольга Плахотнюк: “Ми єдині, сильні і непереможні! Цей рік в освіті назвали “Рік незламності” і ви, діти, це довели, ви, вчителі, в цьому допомогли, і ви, батьки, це підтвердили! Хай наша єдина мрія, Перемога на всіх фронтах, обов’язково здійсниться!”
Начальник відділу освіти Тетяна Рахімова: “Дорогі діти, вчителі, батьки! Сьогодні низький уклін і щира дяка кожному! За ваш патріотизм, активну громадянську позицію, за допомогу ЗСУ, за те, що ви гідні сини і доньки України! Я бажаю, щоб це літо було останнім воєнним літом в історії України”.
Безмежно пишаємось нашою сильною освітянською родиною! Вітаємо із закінченням такого складного, але успішного навчального року! Всім школярам і батькам бажаємо гарного відпочинку, набратися за літо сили, терпіння та енергії для нового старту, учителям – творчої наснаги, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!