На Київщині для уникнення аварій на електромережах НЕК «Укренерго» запровадила відключення електроенергії

19.10.2022

Через значні руйнування енергетичної інфраструктури, держкомпанія НЕК «Укренерго» впровадила стабілізаційні відключення електроенергії в Київській області. Відключення розпочалися з 23:34 19 жовтня. Про це повідомили в ДТЕК Київські регіональні електромережі.
Відключення відбуватимуться для кожного клієнта не більше, ніж 4 години. Однак вони можуть повторитися протягом дня через 4 години, якщо «Укренерго» не відмінить застосування стабілізаційних відключень.
Список населених пунктів, котрих можуть стосуватися такі відключення, розміщено на сайті та в соцмережах ДТЕК Київські регіональні електромережі. Слідкуйте за оновленнями.
Для того, аби підтримати енергосистему, закликаємо всіх мешканців області споживати електроенергію помірно – вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії ввечері з 17:00 до 23:00.
Бізнесу – обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів офісів, ресторанів, торгових центрів.
Ці прості кроки допоможуть знизити необхідність відключень. Будьте відповідальними!