На Київщині 15-23 листопада пройдуть навчання з питань цивільного захисту населення та взаємодії екстрених служб під час надзвичайних ситуацій

15.11.2022

15-23 листопада в Київській області в кожному з районів відбудуться навчання з питань цивільного захисту населення та взаємодії екстрених служб із моделюванням надзвичайних ситуацій, що можуть виникнути в умовах воєнного стану. До навчань будуть залучені представники органів місцевої влади, підрозділи ДСНС, Національної поліції, екстреної, невідкладної медичної допомоги та військові.

Навчання не передбачають перекриття автомобільного руху або будь-яких інших обмежувальних дій для цивільного населення.

Прохання до жителів Київщини зберігати спокій, а також не проводити фото- та відеофіксацію переміщення техніки та особового складу, у жодному разі не викладати фото та відео до соцмереж.