0-02-0a-0e60a8f3ef3ef6ea2f6177b18813730f9c3bbb146240e8c25f6f85bd849b6bf3_467a682b

На комісії розглянули питання старостинських округів

18.01.2021

18 січня у приміщенні Гірської сільської ради відбулось засідання постійної комісії з питань дотримання законності, запобігання корупції, депутатської діяльності, етики, регламенту та контролю.

Окрім членів комісії на зібранні були присутні і депутати Гірської сільської ради.

До порядку денного було внесено три важливих питання, зокрема найголовніше – утворення старостинських округів та призначення на них старост.

За депутатської ініціативи розглядалась можливість формування одного чи кількох округів на території громади. Члени комісії та депутати дійшли згоди, що потрібно мати два округи (Мартусівка та Ревне – Затишне), оскільки збільшилась кількість питань в галузі соціального забезпечення та надання послуг населенню.

Дискусія стосовно кандидатур, які мають бути затвердженими на посаду старости тривала не довго. В результаті обговорення більшість присутніх погодились з тим, що дану посаду має очолити досвідчена людина. На розгляд комісії було винесено кілька кандидатур на Ревненський округ, зокрема одна з них колишня секретар Ревненської сільської ради Валентина Байчас.

Ще одним важливими питанням стало обговорення створення Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) на території Гірської ОТГ. Це дуже важливе питання, адже це ще один крок до того щоб наша об’єднана громада взяла на себе повноваження для повноцінного надання послуг населенню на місцях.

За поданням депутата Леоніда Хоменка було порушено питання щодо діяльності помічників депутатів. Оскільки раніше від депутата Дмитра Карбовського вже подавався подібний проект, то розгляд обох проектів присутні на засіданні відклали до наступного разу для додаткового опрацювання.

Остаточне слово по всіх питаннях все ж залишається за депутатським корпусом. Нагадуємо, що виїзне сесійне засідання Гірської сільської ради відбудеться 21 січня у приміщенні Ревненської школи.