На благодійних ярмарках в підтримку ЗСУ зібрали маже 70 тисяч гривень

12.08.2022

На благодійних ярмарках в підтримку ЗСУ зібрали маже 70 тисяч гривеньБлагодійні ярмарки на підтримку ЗСУ наші мешканці гаряче підтримали, адже це можливість допомогти нашим захисникам і відчути власну причетність до бажаної перемоги.
В усіх селах громади діти та їх батьки готувалися до ярмарку: солодощі, яскраві прикраси, патріотичні торбинки, ексклюзивні вироби хенд-мейд, вироби з деревини і навіть патріотична кукурудза – розмаїття товарів для продажу вражало.
Майже 70 тисяч гривень зібрала громада на ярмарках. Зокрема 20150 грн зібрали в Горі, 10861грн – в Мартусівці, 7851грн – в Затишному і 23837 гривень в Ревному. Вокалісти тріо OTS – 6258 грн.
Тепла атмосфера, посмішки, щирість і патріотичні пісні у виконанні тріо OTS зробили ці ярмарки особливими. “Ми переможемо, бо кращих від нас немає”, – сказала одна дівчинка з нашої громади. Такі ми українці – непереможні!
Щиро дякуємо усім організаторам ярмарків і усім, хто на них прийшов. Ви об’єднуєте зусилля і знаєте про важливість підтримки в тилу.
Окрема подяка діткам, які взяли участь в ярмарку. Ви – наша надія, гордість і щасливе майбутнє!
Разом переможемо!