Мулове поле №2 на межі з Ревним. Нарада в КМДА

03.01.2024

До депутата Ревного Ірини Нерубайської  звернулись місцеві жителі з проханням звернути увагу на будівництво на муловому полі №2, що межує з Ревним. Там впродовж двох років відбувалось нарощення та укріплення дамби. До 20.12.2023 року роботи мали закінчитись, технічне завдання стосовно цього питання є у відкритому доступі на платформі «Рrozorro». За ініціативою Ірини Нерубайської та за підтримки депутатського корпусу, до керівництва КМДА та Київводоканалу відправили колективне звернення з підписами жителів Ревного з метою отримати відповіді на питання, що турбують населення. Відповіді поки що не отримали.

27 грудня відбулась нарада керівника департаменту ЖКГ та інфраструктури КМДА з  представниками проєктанта, виконавця, замовника та керівництвом Бортницької станції аерації. Гірську громаду представляли Людмила Шершень – секретар сільської ради, Вячеслав Жила – начальник управління ЖКГ та КБ та депутати. На жаль, відповіді на усі питання не отримали, але проєктанти запевняли, що роботи відбуваються відповідно до проєкту. З ним ознайомитись не вдалось. У  ході наради з’ясували, що збільшення потужності мулових полів необхідно, адже це єдині три мулові поля для захоронення мулу. Інший метод утилізації не передбачається.

Слід зауважити, що реконструкція системи Бортницької станції аерації, що відбулась багато років тому, позбавила можливості скиду стоків з місцевої каналізації до карт станції.

Під час наради напрацювали план дій та для подальшої співпраці обрали відповідальних осіб.

Зустріч з громадськістю запланована у січні 2024 року.