Міжнародний он-лайн форум “Reconstruction of Ukraine” 24-26 жовтня 2023 року

27.09.2023

Торгово-промислова палата Італії в Україні у співпраці з FederCamere організовує міжнародний форум «Reconstruction of Ukraine», який відбудеться 24-26 жовтня 2023 року у онлайн форматі на платформі B2B Italia (www.b2bitalia.org).

Подія буде зосереджена на реконструкції та перезапуску країни та буде поділена на 3 дні конференцій, галузевих панелей, технічних вебінарів, можливостей для обговорення з установами, торговими асоціаціями та провідними експертами в італійському та українському секторах та онлайн зустрічами у форматі B2B («бізнес для бізнесу»), B2G («бізнес для держави») та G2G («держава для держави»).

Доступ до платформи для відвідування конференцій, панелей і вебінарів, за умови реєстрації, є абсолютно безкоштовним для всіх учасників.

Організатори також мають намір запропонувати віртуальний виставковий простір без будь-якої плати, для таких типів організацій:

• українські муніципалітети та громади;
  • регіональні торгово-промислові палати України;
  • торгові та бізнес-асоціації;
  • інші торгові асоціації;
  • волонтерські об’єднання та соціальна підтримка;
  • громади зацікавлені у побратимстві з муніципалітетами Італії.

З італійської сторони експонентами будуть компанії, які готові брати участь у відбудові України.

Представники українського бізнесу також можуть брати участь як глядачі, з можливістю записатися на зустріч з італійськими компаніями та іншими експонентами (безкоштовно).

Під час проведення заходу організаторами буде забезпечено україно-італійський та італійсько-український переклад.

У разі зацікавленості у пропозиції, потрібно заявити про це, заповнивши форму за посиланням https://zfrmz.eu/WuQtP8iBmorKJ6ziBgVT. Після заповнення даної форми організаторами заходу будуть надіслані детальні інструкції щодо участі та створення віртуального стенду.

Міжнародний он-лайн форум "Reconstruction of Ukraine" 24-26 жовтня 2023 року Міжнародний он-лайн форум "Reconstruction of Ukraine" 24-26 жовтня 2023 року