Мінсоцполітики запровадило Е-послугу оформлення допомоги при народженні дитини

02.04.2022

Допомогу при народженні дитини можна подати онлайн не виходячи з дому та не відвідуючи Управління соціального захисту.
Через веб-сайт Міністерства соціальної політики України.
Мінсоцполітики запровадило Е-послугу оформлення допомоги при народженні дитини на порталі:
e-services.msp.gov.ua
Допомогу при народженні батьки можуть оформити онлайн.
Основні переваги нової опції від Мінсоцполітики:
?послугою Ви можете скористатись не виходячи з дому.
?скористатися послугою ви маєте змогу цілодобово, кожного дня;
?перелік документів скорочено.
✅Авторизуйтеся на сайті Мінсоцполітики: e-services.msp.gov.ua за допомогою КЕП (кваліфікованого електронного підпису) або електронної пошти.
✅Врахуйте, якщо ви увійшли з e-mail – треба завітати до органу соцзахисту населення та особисто підписати документи.
✅Заповніть електронну заяву на призначення допомоги. Вам потрібні: свідоцтво про народження дитини; паспорти та ІПН (за наявності) обох батьків; номер банківського рахунку у форматі IBAN (для отримання виплат на картку).
?Заява має бути подана протягом 12 місяців з дня народження дитини. У разі пропуску зазначеного періоду, право на отримання допомоги втрачається.
?Розмір допомоги:
Допомога при народженні дитини надається у розмірі 41280 гривень. Виплата допомоги здійснюється одноразово у сумі 10320 гривень, решта суми допомоги виплачується протягом наступних 36 місяців рівними частинами (860 грн./місяць)