МінРеінтеграції: Працюють регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвісти

21.12.2022

МінРеінтеграції: Працюють регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвістиЩоденно на гарячу лінію Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти надходять сотні дзвінків від людей, які втратили зв’язок зі своїми рідними.

Щоб покращити комунікацію з цими громадянами, в областях почали працювати регіональні офіси Уповноваженого зі зниклих безвісти. Про це повідомляють на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Звернутися до центрів можна як особисто, так і телефоном. Тут ви отримаєте відповідні роз’яснення, юридичні консультації та психологічну підтримку.

Номер телефону для Київської області та м. Києва: +38 (096) 053-52-03.

Також звернутися до регіональних координаторів можна через гарячу лінію Уповноваженого за телефоном: 0 800 339 247.