Мешканців громади нагородили відзнаками “За сприяння у обороні Бориспільщини”

03.10.2022

30 вересня 2022 року Руслан Дяченко, начальник Бориспільської районної військової адміністрації, Мешканців громади нагородили  відзнаками "За сприяння у обороні Бориспільщини" мешканців Гірської громади Ольгу Плахотнюк, начальника управління гуманітарного розвитку, Дмитра Овчиннікова, водія шкільного автобуса Гірського ліцею, Івана Маркуша, лікаря, Олену Полях, вчителя Ревненського ліцею (на даний час несе службу в ЗСУ) за особисті заслуги проявлені для захисту життя, здоров’я, прав і свободи громадян, інтересів держави, суспільства і регіону в цілому під час евакуації населення з міст Буча, Ірпінь, сіл Перемога, Лук’янівка та в період повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України.Мешканців громади нагородили  відзнаками "За сприяння у обороні Бориспільщини"
Як і всі міста і села України, Гірська громада також єдина у прагненні перемогти і вигнати ворога з нашої землі. Пишаємось нашими жителями!
Разом переможемо!