0-02-05-bd9034d791cb641cda128c235fb7f75d956a7ee21b1732d08076391819720b93_1c6da01fbc447c

Мешканка села розповідає про соціальну підтримку

21.08.2020

Ще 5 років тому підтримки з боку сільської ради для одиноких пенсіонерів у селі Гора не було. Як згадують тепер старенькі, тоді навіть пайки назвати пайками не можна було. Лише на Великдень, кажуть, вони отримували паски.

Нині 10 осіб у Горі перебувають під щоденним наглядом соціального працівника Олени Волошенко та отримують щомісячний продуктовий набір від сільського голови.

Мешканка села розповідає про соціальну підтримкуМешканка села Таїсія Лаврентіївна Сало колишній науковий працівник у сфері меліорації та зрошувального землеробства, яка має понад 300 опублікованих наукових праць, звернулася з проханням подякувати сільському голові Роману Дмитріву, соціальному працівнику Олені Волошенко та депутату Яні Чівільдєєвій за їх допомогу та підтримку. Пенсіонерка розповідає про добрі справи та чуйне ставленняення, якого так не вистачає одиноким людям.

«Ми усі не натішимось нашим теперішнім головою, яка ж він хороша людина! Він ніколи нам не відмовляє у допомозі, завжди допомагає вирішити наші проблеми»,
— каже Таїсія Лаврентіївна Сало.

Стареньким людям складно жити, а одиноким стареньким просто доводиться виживати. З кожним роком здоров’я стає слабшим, втрачається зір та фізичні можливості. Мало хто хоче займатися чужими проблемами.

«Цього року мені довелось пройти лікування: здати аналізи, пройти курс реабілітаційного масажу. Без допомоги Яни Чівільдєєвої мені б не вдалося цього зробити, за що їй велике подяка», — каже пенсіонерка.

У селі існує група людей із 24 осіб, які допомагають стареньким, не афішуючи цього. Вони підтримують фінансово, закуповують ліки та інші необхідні речі: кому окуляри, кому стільчик, кому ходунці, пригощають смаколиками та про це зовсім не розповідають. Тож хто бажає долучитись до добрих справ, звертайтеся до Альони Скіченко та Яни Чівільдєєвої. Вони володіють інформацією про тих, хто потребує допомоги та якої саме. Тел. (098) 294­34­94.