Skip to content
6

Матч пам’яті ветеранів футболу

31.10.2021

Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу Матч пам'яті ветеранів футболу

30 жовтня в Горі проходила товариська гра збірної футболістів ветеранів Бориспільщини. Такі зустрічі відбуваються щороку, щоб вшанувати спортсменів, наших односельців, які пішли з життя. Це гравці збірної команди «Бортничі» та ФК «Авангард» серед яких жителі Гори, Щасливого, Олександрівки, Пролісок та інших сіл. Це Юрій Пістовніков, Ігор Омельченко, Олег Гребенко, Володимир Бугіль, Олександр Горбань, Валерій Гончар, Михайло Білим, Андрій Громико, Микола Берсеньов, Сергій Моісеєнко, Олександр Левченко, Вячеслав Шевченко, Валентин Тищенко, Володимир Ярмак, Вадим Ярмак, Василь Науменко. Усі ці люди щиро любили і вболівали за свою команду, спорт і докладали зусиль для його розвитку. Пам’ять про них жива завдяки їх рідним, друзям та односельцям. А поки жива пам’ять – вони поруч з нами.

Свого часу  у клубі «Авангард» займалися 160 дітей з Гори і Борисполя, яких тренували 4 тренери. Троє з них були  Бориспільчани, а один Гірський – Василь Науменко. Вихованці клубу брали участь у районних та обласних змаганнях з футболу і займали призові місця. Після розпаду радгоспу «Бортничі» ФК «Авангард» на деякий час припинив  функціонувати. Але бажання грати у спортсменів, зокрема  Ігоря Омельченка, дозволило його відновити.  «Авангард» отримав друге життя, в якому футболісти знову представляли збірну на змаганнях місцевого і обласного рівня. Їздили командою в межах України та навіть в Германію. Фінансування і утримання клубу, організація і самі футбольні змагання відбувались коштом самих гравців. Витрати зростали і футболісти були не в змозі їх покрити. «Авангард» припинив існування. Але члени команди, наші односельці і гарні друзі продовжували грати між собою. Так організували збірну ветеранів Бориспільщини. Олег Гребенко був спонсором і меценатом команди і сприяв організації матчів. За його підтримки команда змогла злітати на товариську зустріч у Германію до Лауденбаху.  А потім зустрічала германських друзів на полі в Горі.

Ветерани грають не тільки між собою. ДоМатч пам'яті ветеранів футболу

матчів пам’яті вони активно долучають молодь. Щоб передати нащадкам свої вміння, досвід і теплі та яскраві спогади про тих чудових, майстерних гравців, які, на жаль, вже покинули нас.

Вчора зустріч відбулась за участі Володимира Жука, найстаршого гравця команди, горянина, незмінного члена команди, якому виповнилось 63 роки. Грали також  Валерій Лакей, Олександр Давидок, Володимир Гребенюк, Андрій Ремень, Олександр Кравчук, Юрій Кушніренко, Михайло Подолинний. Василь Неділько з Ревного був суддею на грі. Медичний супровід забезпечила Ольга Бугіль, дружина Володимира Бугіля.

Висловлюємо подяку усім учасникам  за вшанування гравців, а також організацію і проведення гри.