Skip to content
100

Люди Свободи. Протоієрей Дорімедонт

25.08.2021

Люди Свободи. Протоієрей ДорімедонтПротоієрей Дорімедонт – настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці в Ревному.

У далекому 1994 році рішення юнака було несподіваним для його батьків, коли вони дізналися, що син вступив до духовної семінарії в Румунії, звідки родом, а закінчив її вже в Молдові. Зрештою, мати та батько були тому раді, адже їх син у цьому жорстокому світі і непростому часі зробив такий відповідальний і відважний крок.

Ще з дитячих літ знав потрібні молитви, цікавився історією церкви, потроху вчив старослов’янську мову. Як і годиться, дотримувався послугу….

З 1994 по 1998 року навчався в Київській духовній академії, де став священиком та одружився.

В 1997 році в День Святого Миколи Чудотворця, що святкують у травні, вперше служив Літургію в Ревному.

Проблем у церковному житті є досить багато… Та він терпляче ішов до одних, до інших, проводив служби, а в проповідях закликав до єдності, взаєморозуміння…

За час служіння протоієрея до церкви стало ходити більше людей: вони відчувають, що священник щирий у своєму прагненні навести всюди лад, донести прихожанам Боже слово, утвердити духовність.

“Церква – це місце для індивідуального спасіння. Священник – не той, хто веде до Бога, а той, хто разом з людьми до нього йде”,- говорить отець.

Він – незрівнянний духовний наставник вірян, який допомогає утвердитися у вірі, визначитися у виборі правильного шляху в житті. Він той, хто належить до нової генерації священнослужителів, які вибрали свій шлях свідомо, незалежно від суспільно-політичних ситуації в країні…

Цей мудрий, відповідальний та авторитетний служитель настільки гармонічно вписався в життя місцевої громади, що віряни навіть не уявляють життя без нього.

Настоятель бачить у постійному виконанні своєї основної місії – служіння Богові та людям. І він виконує цю місію з честю…