Skip to content
1582711672_0-02-05-95b3ce5eae25136401dc72f320cd7831a32f70ce2f8cfe0693a6ba6b98c3ec80_1c6d9de1667bd4

Лекція – бесіда з учнями старших класів

26.02.2020

24 лютого для учнів старших класів було проведено лекцію – бесіду на тему: “Цілісний розвиток  особистості, алкогольна  та хімічна залежності”. Дана зустріч була організована за сприяння сільського голови Романа Дмитріва, дільничних: Сергія Кінтера та Ярослава Шумко та директора школи Андрія Гутовського.

Психолог з багаторічним стажем Тетяна Литвин, яка до того ж є керівником кризового центру «За майбутнє жінки», та її колеги розповіли про те, як важливо ставити перед собою цілі та досягати їх;  про особистісний розвиток, а також розповіла, чому виникають вищезгадані залежності та які їх наслідки.

Роман Дмитрів написав на своїй сторінці ФБ:

«На превеликий жаль, нас не вчили виховувати дітей

Як наслідок, сьогодні ми маємо безліч випадків, коли діти відносяться зневажливо до своїх батьків, коли молодь не поважає людей старшого покоління, коли підлітки не знають та не розуміють справжню ціну того, що вони мають …

Сумно про це говорити, але в частини сучасної молоді «викривлене» почуття реальності. Головна мета в житті – матеріальне збагачення, а такі важливі та, на мій погляд, невід’ємні складові життя, як духовний розвиток, фізичне та етичне виховання відійшли на задній план. В силу інтенсивності сучасного життя, не завжди батьки мають час проаналізувати зміни, які вже відбулися з дітьми, зміни, які легше попередити, ніж подолати.

Саме з метою попередження виникнення підліткових залежностей, вчора для учнів старших класів Гірської школи було проведено лекцію – бесіду на тему цілісного розвитку, алкогольної та хімічних залежностей.

Хочу подякувати психологу Тетяні Литвин Керівнику кризового центру «За майбутнє жінки» та її колегам, які приїхали, щоб вчергове розповісти нашим дітям про існуючі страшні залежності. Також хочу подякувати дільничним Сергію Кінтеру та Ярославу Шумко, які не стоять осторонь цієї проблеми та вживають привентивних заходів щодо запобігання виникнення вищезгаданих залежностей. Андрію Гутовському та Оксані Кияшко, які радо відгукнулись на пропозицію провести дану зустріч.

Зібрати до купи бездумно витрачений час – неможливо, життя одне і ми самі обираємо, як його прожити!»